Наконечник рулевой тяги (R) Citroen Berlingo / Peugeot Partner (2008-...) ASMETAL 17PE1106 (Турция)

220,10 грн
В наявності

Наконечник рулевой тяги (Правый) Citroen Berlingo / Peugeot Partner  (2008-...) ASMETAL (Турция)

 

ASMETAL

 

Компанія AS Metal – один із світових лідерів у виробництві запчастин для підвіски та рульового управління.

Виробництво продукції AS Metal здійснюється в Туреччині, з 1979 року де виготовляються запчастини підвіски для легкових автомобілів і транспорту комерційного призначення європейського, японського та вітчизняного виробництва. Якість випущеної продукції підтверджена сертифікатами "TSE" та "ISO 9002 Certificate Guarantee System".

Виготовлення запчастин відбувається на новітніх верстатах. Компанія постійно стежить за інноваціями, підвищуючи якість продукції, що і є пріоритетом підприємства. Вся продукція проходить ретельне тестування на наявність тріщин, на міцність та на залишкову деформацію.

Виробничі потужності заводу близько 3 млн. одиниць запчастин на рік та рівень продажів складають 40% від загальних продажів в країнах Північної Азії, Середнього Сходу та Північної Африки.

AS Metal є постачальником запчастин на конвеєри автомобільних заводів, розташованих на території Туреччини, а також заводів TAM, FAM (Словенія). Сорокарічний досвід і прагнення до високого рівня якості у виробництві та запровадження нових технологій, а також збільшення асортименту продукції привели до зрівняння продукції AS Metal за якістю з оригіналом, але в порівнянні набагато привабливішою ціною.

Оригинальные номера

  • 91PU07194
  • PE-ES-7066

 

Докладніше
Країна-виробник Туреччина
Виробник AS METAL
Write Your Own Review
Ви переглядаєте:Наконечник рулевой тяги (R) Citroen Berlingo / Peugeot Partner (2008-...) ASMETAL 17PE1106 (Турция)
Your Rating